Sobota, 2024-05-11

Imieniny: Igi, Mamerta

Zaproszeni goście

Nie do przecenienia jest rola, jaką w wychowaniu i rozwoju człowieka od najmłodszych lat odgrywa kontakt z książką, rozwijając wrażliwość i wpływając na rozwój intelektualny młodego słuchacza i czytelnika. Rozumiejąc to i doceniając nasza szkoła przystąpiła do akcji „Mały Miś w świecie wielkiej literatury". W ramach realizacji cyklu spotkań z książką odwiedzili nas wyjątkowi goście, osoby powszechnie znane w środowisku lokalnym.
Pierwszym zaproszonym gościem był Pan Dyrektor Zespołu Szkół w Szastarce Piotr Krzysztoń.  Zaproszony gość przeczytał dzieciom bajkę pt „Franklin czyta kolegom”. Dzieci w skupieniu słuchały o przygodach głównego bohatera Franklina.