Niedziela, 2024-05-12

Imieniny: Dominika, Imeldy

27. Jesienny Konkurs Recytatorski

W poniedziałek 6 listopada 2023 r. w Gminnym Centrum Kultury w Polichnie odbyły się gminne eliminacje do 27. Jesiennego Konkursu Recytatorskiego. Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie: Konrad Bielak, Lena Konefał, Lena Zając (z kl. IV) oraz Bartosz Szabat (z kl. VIII). Uczniów przygotowywała pani Dorota Sowa.

Jury w składzie Agnieszka Lidia Płatek (przewodnicząca), Marta Mochol i Teresa Kaźmierak nominowało do etapu powiatowego 6 uczniów – po dwie osoby z każdej kategorii wiekowej, tj. z klas I – III, z klas IV – VI oraz z klas VII – VIII. Z najstarszej grupy wiekowej zakwalifikował się nasz uczeń – Bartosz Szabat.

Laureaci oraz uczestnicy konkursu otrzymali książki i dyplomy, które wręczały panie z komisji oceniającej recytatorów, pani Ewa Białoń – dyrektor GCK, a także pan Artur Jaskowski – Wójt Gminy Szastarka.

Gratulujemy Bartoszowi wspaniałego występu i życzymy sukcesu podczas eliminacji powiatowych, które będą miały miejsce 16 listopada w Gminnym Ośrodku Kultury w Trzydniku Dużym.