Sobota, 2024-05-11

Imieniny: Igi, Mamerta

Gminny turniej piłki nożnej

W dniu 21 kwietnia na stadionie w Polichnie odbył się gminny turniej piłki nożnej klas IV – VI chłopców.

Wzięły w nim udział cztery szkoły z naszej gminy. Rozegrano sześć meczów systemem „każdy z każdym”. Przegrany mecz 0:1 z Hutą Józefów był jedynym, gdzie musieliśmy przełknąć „gorycz porażki”, później było już dużo lepiej. Pokonaliśmy 7:0 drużynę z Blinowa i w takim samym stosunku ekipę z Polichny.

Ostateczne wyniki rywalizacji:

I m. - Huta Józefów

II m. - Szastarka

III m. - Polichna

IV m. - Blinów

Królem strzelców turnieju  został nasz uczeń Dominik Stanicki, który strzelił siedem bramek.

Nasza drużyna wystąpiła w składzie: Dominik Stanicki, Filip Seroka, Kacper Mazur, Miłosz Pawelec, Rafał Stanicki, Patryk Opioła, Błażej Kozik, Jan Oponowicz, Bartłomiej Dębski, Piotr Groszek.