Sobota, 2024-05-11

Imieniny: Igi, Mamerta

XVI GMINNY KONKURS ORTOGRAFICZNY

W dniu 29.03.2023 r. w Zespole Szkół w Hucie Józefów odbył się XVI Gminny Konkurs Ortograficzny o tytuł „Mistrza Ortografii” dla uczniów klas II i III szkoły podstawowej. Głównym celem konkursu było promowanie poprawnej polszczyzny,  a także rozbudzanie motywacji do pogłębiania wiedzy i umiejętności ortograficznych.
W konkursie wzięli udział uczniowie ze szkół podstawowych z terenu gminy Szastarka. Z naszej szkoły najlepszy wynik osiągnął Antoni Pawelec z klasy II, który zajął III miejsce.
Wszyscy uczestnicy konkursu ortograficznego otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki, zaś zwycięzcy - puchary.
Wręczenia nagród ufundowanych przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Przeciwdziałania Narkomanii w Szastarce oraz Radę Rodziców Zespołu Szkół w Hucie Józefów dokonali: pan Artur Jaskowski – wójt gminy Szastarka oraz pani Anna Skóra – dyrektor Zespołu Szkół w Hucie Józefów.
Serdecznie gratulujemy!