Niedziela, 2024-05-12

Imieniny: Dominika, Imeldy

XLV EDYCJA OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU WIEDZY POŻARNICZEJ

9 marca odbyły się eliminacje gminne do XLV edycji OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU WIEDZY POŻARNICZEJ POD HASŁEM; „MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM”. Na konkursie, który został przeprowadzony w PSP w Blinowie, naszą szkołę reprezentowali: Karina Szabat, Piotr Groszek, Jan Oponowicz,  Jakub Osmoła, Miłosz Pawelec i Bartosz Szabat. Po zaciętej walce i dogrywce okazało się, że nasza szkoła ma trzy miejsca na podium. W grupie młodszej trzecie miejsce zajął Piotr Groszek, w grupie starszej pierwsze miejsce zdobył Bartosz Szabat, zaś trzecie - Jakub Osmoła. Bartosz awansował do eliminacji powiatowych.

Pytania konkursowe nie należały do najłatwiejszych, temat jest bardzo obszerny, dlatego tym bardziej gratulujemy laureatom oraz pani opiekun Wiolecie Wójcik.

Dnia 23 marca w Kraśniku odbył się XLV powiatowy etap Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej. Naszą szkołę reprezentował Bartosz Szabat, który w tych eliminacjach zwyciężył, zajmując pierwsze miejsce.

Gratulujemy Bartoszowi i życzymy dalszych sukcesów na etapie wojewódzkim!