Niedziela, 2024-05-12

Imieniny: Dominika, Imeldy

Konkurs "Krzyżówka z zasadami"

Dnia 20 grudnia 2022 r. miało miejsce rozstrzygnięcie konkursu ,,Krzyżówka z zasadami”, a 29 grudnia odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom. Organizatorem konkursu adresowanego do dzieci z klas III - IV była Komenda Powiatowa Policji w Kraśniku, a patronat honorowy objął Starosta Powiatu Kraśnickiego Andrzej Rolla.

Głównym celem konkursu było rozwijanie i popularyzowanie wśród młodzieży świadomego i bezpiecznego uczestnictwa w ruchu drogowym oraz kształtowanie postaw pozwalających uczniom na budowanie poczucia własnego bezpieczeństwa.

Uczestnicy musieli wypełnić krzyżówkę o bezpieczeństwie, a następnie napisać opowiadania na temat hasła z rozwiązanej krzyżówki. Naszą szkołę reprezentowało dwoje uczniów:

- Marcel Polski – klasa III,

- Karina Szabat- klasa IV.

Do konkursu zgłoszono 100 prac z terenu naszego powiatu. Wśród wyróżnionych dzieci znalazła się między innymi Karina Szabat, uczennica naszej szkoły. Otrzymała pamiątkowy dyplom i nagrody rzeczowe.

Gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konkursu.