Niedziela, 2024-05-12

Imieniny: Dominika, Imeldy

41. Mały Konkurs Recytatorski

Dnia 12 maja w GCK w Polichnie odbyły się eliminacje gminne do 41. Małego Konkusu Recytatorskiego (w trzech kategoriach: klas I-III, IV-VI i VII-VIII). Z naszej szkoły wzięli w nich udział następujący uczniowie: Miłosz Pawelec, Rafał Stanicki (kl. IV), Katarzyna Kozik, Jakub Osmoła, Dominik Stanicki, Oliwia Suduł (kl. V), przygotowywani przez panią Annę Salę, a także Amelia Jakubaszek i Bartosz Szabat (kl. VI), przygotowywani przez panią Dorotę Sowę. Nasi recytatorzy występowali w kategorii uczniów klas IV - VI. Do klejnego etapu zakwalifikował się Bartosz Szabat.

Eliminacje powiatowe odbyły się w GOK-u w Dzierzkowicach 17 maja. Wzięło w nich udział 39 uczniów z całego powiatu kraśnickiego. NIestety Bartoszowi nie udało się zakwalifikować do konkursu wojewódzkiego, ale i tak gratulujemy mu tak dużego sukcesu!