Sobota, 2024-05-11

Imieniny: Igi, Mamerta

GMINNY DZIECIĘCY KONKURS PIOSENKI ŻOŁNIERSKO-PATRIOTYCZNEJ

Dnia 28 listopada 2019 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Gminnym Dziecięcym Konkursie Piosenki Żołniersko-Patriotycznej organizowanym przez PSP w Polichnie.

Oto przedszkolaki, uczniowie z klasy "0" oraz z klas I - III, którzy wystąpili w konkursie i zajęli miejsca "na podium":

• 4-latki – Weronika Solarz - I miejsce;
  • 5-latki – grupa wokalna: Amelia Socha, Weronika Biżek, Witold Groszek, Antoni Baran, Maksymilian Zielonka - I miejsce;
  • Klasa I – grupa wokalna: Karina Szabat, Zuzanna Tomiło, Żaneta Sobótka, Nikola Machulak - II miejsce;
  • Klasa II – Natalia Flis - I miejsce;
  • Klasa III – grupa wokalna: Julia Gil, Katarzyna Kozik, Laura Wieleba, Anastazja Łacińska, Kacper Mazur - II miejsce.

Uczestników konkursu przygotowywały wychowawawczynie poszczególnych klas.

Wszystkim uczniom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!