Poniedziałek, 2024-05-13

Imieniny: Agnieszki, Magdaleny

KONKURS "MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM" - KTO POKONA ARKA SOLARZA?

●  Dnia 25 kwietnia w Lublinie odbył się dalszy etap konkursu „Młodzież zapobiega pożarom” – eliminacje wojewódzkie.

Nasz uczeń, AREK SOLARZ, po testach pisemnych zajął II miejsce, a po pytaniach ustnych – losowanych wskoczył na miejsce I.  Odpowiadał śpiewająco. Jego znajomość przepisów przeciwpożarowych zaskoczyła nawet komisję egzaminacyjną.
        Arek - LAUREAT konkursu - w nagrodę dostał laptopa i będzie reprezentował naszą szkołę, gminę Szastarkę i województwo lubelskie podczas eliminacji centralnych  (krajowych),  które  odbędą  się w dniach 31.05 – 02.06. w Potoku Złotym koło Częstochowy.

Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia!

Ucznia przygotowywała pani Wioleta Wójcik.