Poniedziałek, 2024-05-13

Imieniny: Agnieszki, Magdaleny

MISTRZOSTWA POWIATU KRAŚNICKIEGO W SIATKÓWCE

● W  dniu  23  stycznia  2019  r.  w  Kraśniku  odbyły  się Mistrzostwa Powiatu Kraśnickiego w  siatkówce  w  kategorii  chłopców starszych (klasy VII, VIII SP i III gimnazjum). W imprezie wzięli  udział  uczniowie  Zespołu  Szkół  w  Szastarce,  którzy  miejsce  w  finałach   zapewnili sobie, pokonując w eliminacjach  2:0 kolegów z ZS w Sulowie.

Rozgrywki zakończyły się wielkim sukcesem naszych siatkarzy, którzy - zajmując II miejsce w  turnieju  -  zostali  wicemistrzami  Powiatu  Kraśnickiego.  W  decydującym,  pełnym  emocji i zwrotów akcji  meczu pokonali 2:1, grając „na przewagi” uczniów z Urzędowa .

Zespół  wystąpił  w  składzie:  Szymon  Gnat,  Piotr Zioło,  Arkadiusz Solarz,  Wiktor Osmoła, Karol Mróz, Kacper Kosidlak, Piotr Myszak, Kamil Kosidlak, Marcel Kowalczyk, Krzysztof Pudło.

Uczniów przygotowywał pan Bogdan Zuń.