Wtorek, 2024-05-14

Imieniny: Bonifacego, Julity

KONKURSY!

Zapraszamy uczniów klas IV - VIII Publicznej Szkoły Podstawowej im. Kard. S. Wyszyńskiego do udziału w różnorodnych konkursach organizowanych w ramach projektu "Wspólnie działamy dla dobra małej ojczyzny" - realizowanego we współpracy z Fundacją ARTOS.

Celem organizacji konkursów jest zaangażowanie młodzieży i ich rodzin do uczestnictwa w powyższym projekcie oraz promowanie naszej małej ojczyzny.

Prace z zakresu konkursu fotograficznego należy składać do 17 listopada,  natomiast pozostałe cztery - do 26 listopada.

Zasady uczestnictwa w poszczególnych konkurencjach są dostępne poniżej - w dołączonych plikach. Informacji udzielają również koordynatorki projektu: pani Anna Sala i pani Dorota Sowa.

Zachęcamy wszystkich do udziału! Na zwycięzców czekają nagrody!

Koordynatorki projektu