Zabawy integracyjne

Przedszkolaki uwielbiają zabawę na szkolnym placu zabaw. Dlatego też dzieci z naszego przedszkola korzystają z pięknej pogody i możliwości zabawy na placu.

Przed wyjściem przedszkolaki poznały zasady bezpiecznego korzystania z wszystkich urządzeń znajdujących się na placu.

Szaleństwa na świeżym powietrzu przy piaskownicy, huśtawkach są nie tylko świetną zabawą, ale także integracją z grupą i prawdziwą nauką. Plac zabaw jest dla dzieci miejscem codziennej zabawy podejmowanej indywidualnie lub wspólnie z rówieśnikami. Jest dla nich także źródłem radości, relaksu, odpoczynku oraz możliwością nabywania wielu sprawności ruchowych.