Poniedziałek, 2024-05-13

Imieniny: Agnieszki, Magdaleny

Ekobajka w trosce o naszą planetę Ziemię

Z okazji Dnia Ziemi 22 kwietnia 2024r. uczniowie naszej szkoły wystawili „Ekobajkę”, która przygotowali w ramach inicjatywy ekologicznej z projektu „Eko samorząd uczniowski”  pod patronatem Fundacji Błogosławienie Ubodzy. Miło  nam było w tym dniu gościć trenera projektu – panią Małgorzatę Zmysłowską, która po przedstawieniu wręczyła zaświadczenie  grupie projektowej za udział w warsztatach samorządowych. Przedstawienie ekologiczne przygotowały: Anna Sala i Agnieszka Łukasik oprawa techniczna – dyr. Piotr Krzysztoń.

„Ekobajka”  - miała na celu uświadomić uczniom, jak ważnym zagadnieniem jest ochrona środowiska i troska o naszą planetę Ziemię.

Z funduszy otrzymanych na realizację tej inicjatywy zostały zakupione kosze do segregowania śmieci.