Poniedziałek, 2024-05-13

Imieniny: Agnieszki, Magdaleny

Konkurs Kalejdoskop w Reju

W dniu 23 kwietnia 2024 r. w Zespole Szkół Nr 2 w Kraśniku Fabrycznym odbył się etap finałowy Konkursu Matematycznego ”Kalejdoskop w Reju”.

Konkurs Kalejdoskop w Reju jest dwuetapowy. Pierwsza część odbywała się w macierzystych szkołach podstawowych, które wyłoniły swoich reprezentantów. W tym roku do etapu finałowego zakwalifikowało się 50 uczniów.

Po rozwiązaniu zadań uczestnicy wysłuchali wykładu przygotowanego przez jednego z nauczycieli matematyki p. Piotra Jarosza a następnie zostali zaproszeni na poczęstunek.

Naszą szkołę reprezentował uczeń klasy VIII - Bartosz Szabat, który zajął I miejsce i uzyskał tytuł Laureata.

Gratulujemy sukcesu !!!