Gminny Konkurs Matematyczny

Dnia 21 lutego 2024 r. w Szkole Podstawowej w Polichnie odbył się V Gminny Konkurs Matematyczny „Polubić matematykę”. Naszą szkołę reprezentowało 16 uczniów z klas IV- VIII, przygotowywanych przez p. Barbarę Zuń i p. Piotra Krzysztonia.

Konrad Bielak, Lena Konefał, Marcel Polski, Lena Zając, Błażej Kozik, Zuzanna Tomiło, Karina Szabat, Filip Szyszka, Mateusz Gołoś, Nadia Konefał, Miłosz Pawelec, Rafał Stanicki, Katarzyna Kozik, Jakub Osmoła, Dominik Stanicki, Bartosz Szabat.

Najwyższe wyniki uzyskali:

Bartosz Szabat kl. VIII - I miejsce ( 100% poprawnych odpowiedzi)

Jakub Osmoła kl. VII  - I miejsce

Karina Szabat kl. V – I miejsce

Marcel Polski  kl. IV- I miejsce

Lena Konefał kl. IV – III miejsce

Wyróżnieni uczniowie otrzymali nagrody rzeczowe, natomiast wszyscy uczestnicy pamiątkowe dyplomy. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!