Poniedziałek, 2024-05-13

Imieniny: Agnieszki, Magdaleny

Informacja dla rodziców 6 - latków.

Uprzejmie informuję rodziców dzieci, które w tym roku kończą 6 lat i należą do naszego obwodu szkolnego tj. Szastarka wszystkie części oraz Brzozówka wszystkie części, że nie potrzeba się wcześniej "zapisywać" do "0". Te dzieci z dniem 1 września mają obowiązek realizacji wychowania przedszkolnego. Natomiast dzieci spoza naszego obwodu szkolnego, które chciały by uczęszczać do naszej szkoły składają taki wniosek dostępny na sekretariacie w godzinach pracy szkoły. Dzieci, które uczęszczają już do naszego Punktu Przedszkolnego nie muszą składać takiego wniosku.
Informacje o podręcznikach i tzw. "wyprawce będą umieszczone na stronie internetowej szkoły: www.zsszastarka.szkolnastrona.pl
W przypadku dodatkowych pytań proszę się kontaktować:
pszpszastarka @wp.pl
lub 158714131